banner-bella

NASZA DZIAŁALNOŚĆ

Usługowy Zakład Remontowo-Budowlano-Reklamowy "BELLA" istnieje na rynku od 1993 roku. W ciągu 20 lat naszej działalności postawiliśmy prawie 50 domów jednorodzinnych, wykonaliśmy dziesiątki remontów kapitalnych i ociepleń budynków oraz niezliczoną ilość placów z kostki brukowej, suchej zabudowy wnętrz, ogrodzeń a także setki innych robót budowlanych i instalacyjnych.

Dzięki doświadczeniu zdobytemu od 1993 roku do chwili obecnej, a także we wcześniejszych latach (zarówno w kraju jak i za granicą), nasze usługi świadczone są na najwyższym poziomie. Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy na jakość i solidność wykonywanych przez nas prac ponieważ budowanie to nie tylko nasza praca ale również pasja. Wychodzimy z założenia, że aby być w czymś dobrym nie tylko trzeba się na tym znać, ale także trzeba to lubić.

Obszar działania naszej firmy obejmuje Opole oraz jego okolice, do których można zaliczyć takie miejscowości jak: Kępa, Luboszyce, Czarnowąsy, Chmielowice, Komprachcice, Mechnice, Zawada, Dąbrowa, Przywory, Walidrogi, Lędziny oraz pozostałe znajdujące się w odległości 20-30 km od Opola.

Co odróżnia nas od konkurencji?

5Nie czerpiemy zysku za rekomendowanie naszym klientom konkretnych produktów. Dzięki temu jesteśmy w stanie w sposób obiektywny zaproponować materiały najwyższej jakości dostępne na rynku.

5Zapewniamy fachowe doradztwo związane z adaptacją projektu w celu zmniejszenia kosztu materiałów i robocizny oraz zwiększenia  funkcjonalności budynku.

5Dla naszych klientów staramy się wynegocjować maksymalne rabaty na materiały budowlane.

5Dysponujemy pełnym zapleczem budowlanym (rusztowania, stemple do szalowania stropów, zagęszczarki i wiele innych) niezbędnym do wykonywania wszelkich prac remontowo-budowlanych (za wyjątkiem sprzętu ciężkiego - koparka, auta ciężarowe, dźwig, podnośnik itp.). Posiadamy również agregat prądotwórczy umożliwiający pracę podczas braku przesyłu energii elektrycznej, a nawet w przypadku nie posiadania przyłącza na placu budowy.

5Budynki wykonywane są przez nas zawsze zgodnie z projektem. Równocześnie jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie budowlane w oparciu o istniejącą dokumentację techniczną.

5Wszelkie koszty są dokładnie omawiane podczas sporządzania kosztorysu ofertowego. Automatycznie uwzględniamy amortyzację sprzętu, rusztowania, stemple budowlane itd. Jest to bardzo istotne, ponieważ z pozoru tańszy kosztorys konkurencji może nie uwzględniać wszystkich istotnych aspektów związanych z budową domu. W konsekwencji w trakcie wykonywania prac, inwestor musi ponosić dodatkowe (ukryte) koszty związane np. z potrzebą wynajmu rusztowań, stempli, zagęszczarek itp.

5Koszt robocizny jest zawsze ustalany z góry. W razie nieprzewidzianych okoliczności (dokonywanie zmian w trakcie wykonywanych robót), inwestor jest wcześniej informowany o zmianie kosztów.

5Szanujemy czas naszych klientów. Po uzgodnieniu kwestii cenowych i organizacyjnych jesteśmy w stanie samodzielnie zająć się budowaniem, odbiorem oraz zamawianiem materiałów budowlanych itp.

5Nie ukrywamy rezultatów naszych prac budowlanych. To, co udało nam się utrwalić za pomocą aparatu fotograficznego mogą Państwo zobaczyć w dziale GALERIA.

 

Banner

 

 

 

Odwiedź nas na  Facebooku 

 

facebook Facebook             
 budownictwo jednorodzinne

budowa domów

stany surowe budynków

prace ciesielsko-dekarskie

docieplanie budynków

wykończenia wnętrz

karton-gips

kostka brukowa

ogrodzenia